Ознака: 14 годишно девојче

Црна хроника

Во базен во Битола се удави 14-годишно девојче

Според сведочење на присутните, 14-годишно девојче се удавило денеска на базенот “Довлеџик“ во Битола пренесува Нова Македонија. Засега не се соопштува идентитетот на девојчето, а полицијата спроведува истрага на местото на […]

Вести Македонија

Соученици фрлиле 14 годишно девојче низ прозор

Невиден инцидент се случил во основно училиште во Аеродром: Ученици фрлиле соученичка преку прозорец од училница. Четиринаесет годишно девојче преживеало хорор откако за време на одмор била малтретирана од соученици. Инцидентот, за […]