Ознака: 14 месечно бебе

Вести

Уапсена е мајката на претепаното 14 месечно бебе

Мајката на претепаното 14 месечно бебе попладево е уапсена, неофицијално дознава Алфа ТВ, од свои извори во истрагата. Според информациите доцна попладнево жената од Шелтер центарот повторно била однесена во […]