Ознака: 2500 евра

Сцена

Свршеницата на Роналдо доби негативни коментари поради пижами од 2 700 евра

Свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез ужива во луксуз, а последната фотографија на социјалните мрежи предизвика лавина од коментари. Кристијано Роналдо во текот на својата кариера заработил огромна сума на пари, […]