Ознака: 30 до 45 минути

Вести Македонија

На Табановце се чека од 30 до 45 минути

Авто мото сојузот на Македонија ги информира возачите дека утрово сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е […]