Ознака: 33-годишник

Балкан

“Ако загинам, кажи им на сите дека бев добар“, му рекол на другарот кој го снимал и скокнал од мост во Шибеник (ВИДЕО)

Во средата утрото 33-годишен маж од Хрватска скокнал од мост во Шибеник, но за среќа останал жив. При скокот се здобил со тешки телесни повреди и бил задржан на лекување […]