Ознака: 42-от роденден

Сцена

Луда и секси- Како Карлеуша го прослави 42 роденден

Јелена Карлеуша вчера вечерта го прослави 42-от роденден и пречека многу нејзини пријатели од естрадата и семејството во прекрасна вила во која од неодамна живее. Пејачките Наташа Беквалац и Дара […]