Хороскоп

Хороскоп

5 хороскопски знаци кои секогаш се во центарот на вниманието

Дали некогаш сте се запрашале зошто изгледа дека некои луѓе секогаш се во центарот на вниманието? Тие имаат ,,среќна ѕвезда” и без напор ги привлекуваатбдругите кон нив. Астрологијата одамна е […]

Хороскоп

Најдобрите сопруги и мајки се родени во овие хороскопски знаци

Во ѕвездениот мозаик на особини, некои знаци блескаат со посебен сјај кога се во прашање улогите кои бараат неисцрпна љубов, трпение и посветеност. Ако некогаш сте се запрашале дали тајната […]

Хороскоп

НАЈВАЖНИТЕ ДАТУМИ ВО НОЕМВРИ – ќе ги раздрма сите хороскопски знаци, се што имате оставете за после овој датум!

Ако е можно, сè што е важно во ноември одложете го за втората половина, бидејќи младата месечина доаѓа да ги размрда работите, советуваат астролозите. Венера, владетелот на љубовта, влегува во […]

Хороскоп

Ништо од свадбата: Кои хороскопски знаци ќе раскинат свршувачка во октомври?

Од свршувачка до матичар, за некои знаци, според хороскопот, овој период е тенка линија.Хороскопските совети и препораки не се нешто во кое треба слепо да веруваме и единствено да се […]

Хороскоп

Кралици на скандалот: Жените во овие три хороскопски знаци се СЕКС БОМБИ!

Ним не им е гајле што мислат за нивното однесување. Тие се кралици на скандалот!Превртливи и најдобрите манипулаторки на светот! Дознајте кои жени се најголеми грешници и дали би се […]

Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10 ОКТОМВРИ 2023 ГОДИНА: Ќе летаат пердуви кога овој знак ќе фати партнер во ИЗМАМА, а Раковите се многу емотивни

Пронајдете го вашиот знак и видете што ви кажуваат ѕвездите во дневниот хороскоп за 10 октомври. ОВЕН РАБОТА: Го докажавте својот авторитет меѓу колегите. Никој не се ни обидува да […]