Хороскоп

Хороскоп

Хороскоп за 5 октомври: Лавот во проблеми, Ракот без компас

ОВЕНДенес ќе го исправите вашиот однос на деловно ниво. Идеите ќе извираат од вас. Ќе бидете креативни и отворени за нови соработки. Потребно е да го оставите телефонот настрана и […]

Хороскоп

Тие се најлошите сопруги! Жените родени во овие 3 хороскопски знаци не се за брак

Астролозите велат дека бракот со овие знаци може да биде предизвик, а вие проверете за кого станува збор… За жените во овие хороскопски знаци, астролозите наведуваат дека им е многу […]

Хороскоп

Можеби ви изгледаат кревки и нежни, но ова се ментално најсилните знаци на Зодијакот

Животот често ни поставува различни предизвици, од кои некои бараат голема волја и издржливост. Сепак, силниот карактер и издржливоста не секогаш се манифестираат преку грандиозни гестови или покажување сила. Овие […]

Хороскоп

Забушаваат и оговараат: Хороскопски знаци кои се најлоши колеги

При работа во која било организација сите се надеваат на пријатна работна атмосфера, но пред сè бараат соработливи колеги кои се тимски играчи. Но, луѓето родени под некои хороскопски знаци […]

Хороскоп

Само два хороскопски знаци ќе зрачат: Среќен септември за нив

ЈарецКога станува збор за вашето расположение во наредните денови, нема сомнеж дека ќе биде на највисоко ниво. Едноставно. Очекувајте многу интересни моменти, а и една возбудлива, неочекувана средба со личност […]

Хороскоп

Пет хороскопски знаци ги очекуваат љубовни промени во септември

Венера и Меркур излегуваат од ретроградна состојба и тоа е всушност еден од најзначајните астролошки настани во септември. Сите знаци на Зодијакот ќе го почувствуваат тоа во романтична средина, особено […]

Хороскоп

Пристигна ретроградниот Уран: Овие четири знаци се на удар, а потоа следи пеколен период со бројни предизвици

Уран, планетата на иновации и промени, отиде во ретроградна состојба во Бик на 29 август и ќе продолжи да го прави тоа до 27 јануари 2024 година. Уран ретрограденво Бик […]

Хороскоп

Вие сте прекрасни луѓе: Четири хороскопски знаци кои е најлесно да ги сакате

Неколку хороскопски знаци се неверојатно лесни за сакање. Без разлика за каков однос станува збор, а особено ако се работи за љубовна врска, секое искуство со нив е блажено.Во продолжение […]