Хороскоп

Хороскоп

Дневен хороскоп за 15.04.2013

Овен Размислете и согледајте ги  сите можности пред да се одлучите за промена. Напнатост и турбуленции во односот со партнерот.  Слободните пак ќе стапат во контакт со лице кое ќе […]

Хороскоп

Најлошите карактеристики на хороскопските знаци

Овен Вие секогаш морате да бидете во право. Имплусивни сте, брзоплети и ексползивни, а во некој ситуации со ароганцијата ги повредувате другите. Склони сте кон кавги, лесно се нервирате а […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 11.04.2013

Овен Од деловните изненадувања никогаш крај, но и денес се ќе се одвива во позитивен правец. Финансиската ситуација значително е подобрена. Во љубовта сте задоволни бидејќи партнерот прави се што […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 10.04.2013

Овен Одличен период од зборови да преминете на дела, планетите ви се наклонети. Дополнителните ангажмани на работното место ќе ви донесат брзи резултати. На поле на финансиите е стабилно. Во […]

Хороскоп

Астропрофили на хороскопските знаци

Овен Маж – Карактер:Ќе го препознаете по надворешниот изглед, изгледа достоинствено, без оглед дали е гласен или тивок… Повеќе на следниот ЛИНК. Жена- Карактер: Таа е директна, сака едноставен живот, а често и […]