Хороскоп

Хороскоп

Викенд хороскоп за 13.04.2013- 14.04.2013

Овен Планираните активности не одат во вистинска насока. Умеете да го наметнете вашето мислење  и да креирате добри работни услови. Партнерто често ги менува одлуките и предизвикува нервоза кај вас. […]

Хороскоп

Најлошите карактеристики на хороскопските знаци

Овен Вие секогаш морате да бидете во право. Имплусивни сте, брзоплети и ексползивни, а во некој ситуации со ароганцијата ги повредувате другите. Склони сте кон кавги, лесно се нервирате а […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 11.04.2013

Овен Од деловните изненадувања никогаш крај, но и денес се ќе се одвива во позитивен правец. Финансиската ситуација значително е подобрена. Во љубовта сте задоволни бидејќи партнерот прави се што […]