НАСА неочекувано прекина пренос откако се појави НЛО во кадар!

Меѓународната вселенска станица (НАСА) пресретна НЛО, тврдат ловците на вонземјани, кои наведуваат дека преносот во живо на камерата на НАСА во еден момент прикажувал мистериозна точка, а потоа преносот неочекувано … Продолжи со читање НАСА неочекувано прекина пренос откако се појави НЛО во кадар!