,,Задругарката‘‘ Љуба Пантовиќ се соблече ,,како од мајка родена‘‘(видео)

Loading...

Миљана Кулиќ одлучи да ги интервјуира учесниците во реалното шоу ,,Задруга‘‘ со нејзината мајка, Марија Кулиќ, и им рече на сите нејзини соговорници дека ова е, наводно, нејзината задача. По интервју со Љуба Пантовиќ, Миљана ја праша дали таа си се соблекла гола за да ги покаже градите после операцијата. Љуба го направи тоа без проблем! Па на видеото споделено на социјалните мрежи можеме да видиме како тоа изгледа…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...