Мајките им местат богати фраери на ќерките

Loading...

Него, сфаќаш сега зошто немам макро? Што ќе ми макро покрај вакви родители у градов. Ех, да беа само родителите у прашање… Сите се исти гомна. Денес секој на секого може да му биде макро. Како беше онаа народната: Човек на човека му е макро! Добро де, шега, знам дека за волк е муабетот “Ч”, ама што има врска. Волк или макро! Ист кур у два примерока! Мајките им местат богати фраери на ќерките, тоа е сега ептен у мода. Слушај го муабетов, бејбе! Настаните и личностите се автентични. Гомна со лопата да јадам ако те лажам! Она работи у една банка што почнува на буквата… на буквата “Х”, помлада е неколку години од мене и ќе ја викаме Фуфица, зашто за време на секс самата сака да ја нарекуваат со тоа име.

Сашо Тасевски: Опа, сега дојдовме до казни за неносење маски!

Целата нејзина појава непогрешливо асоцира на препариран ловџиски трофеј. Глава давам дека Силиконската Долина го добила името по неа. Таа, скромно кажано е една силиконска блонди-самохотка што отвора уста само во исклучително ретки ситуации, како на пример, кога бара да јаде или кога лаже дека песната “Лична карта”, на Аца Лукас се однесува на неа!

ПРОДОЛЖУВА НА НАРЕДНАТА СТРАНА:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...