Сафет Бишевац: добар ден отпораши, да го победиме ГРУЕВСКИ! (видео)

Сафет Бишевац: добар ден отпораши, да го победиме ГРУЕВСКИ! Ако го скршат А1 ќе го скршат слободниот дух. Почитувани соборци ова е ТВ Сител, истуреното одделение на фашизоидниот центар за лаги и манупулации чие седиште е во жолтата куќа на ВМРО-ДПМНЕ. 

Овде се емитуваат лагите и дезинформациите на врхушката на ДПМНЕ. Извршители се Латас, Ивона и Сарма како пропагандисти на Груевски. Да се потсетиме како говореше кандидатот за пратеник на Мицковски…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.