Фото: Излегоа во јавност разголените слики на Дара Бубамара!

Loading...

Излегоа во јавност разголените слики на Дара Бубамара!Дара Бубамара се најде среде скандал откако во јавноста излегоа нејзините разголени фотки, кои се напрвени од папрацо фотографи, а на кои таа е „фатена“ додека се бања. 
Фотките ги објави таблоидот Скандал. Дара вели дека е шокирана. Таа изјавила дека има семејство и дека не е старлета па да се слика гола за весници. 
Погледнете на следната страна…

Додека на следниот ЛИНК погледнете ги нецензурираните фотографии.
Дара Бубамара се најде среде скандал откако во јавноста излегоа нејзините разголени фотки, кои се напрвени од папрацо

loading...
Loading...