Силувана млада девојка со посебни потреби

Loading...

Вистински хорор ја потресе Македонија, 34-годишниот И.Ј. од Скопје силувал немоќно лице.Полицијата денеска информира дека од страна на судија на претходна постапка на монструмот му е одредена мерка притвор во траење од 30 дена, бидејќи во месец февруари, околу 10 часот, додека 25-годишната Ф.Д. седела на клупа во паркот, дошол и насилно ја однел во неговиот стан каде ја силувал.
Утредента и се заканил да не кажува на никој, па ја пуштил дома. Полицијата денеска информира дека од страна на судија на претходна постапка на монструмот му е одредена мерка притвор во траење од 30 дена, бидејќи

loading...