Му се заканувале со нож и му одзеле пари

Loading...

Вчера во 16.00 часот во Скопје, во паркот „Жена борец“, две засега непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво врз 15-годишно момче од Скопје, при што му одзеле 7.000 денари.Се преземаат мерки за расчистување на настанот.Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

loading...