Ги исплаши минувачите: Мила Кунис без шминка

Loading...

Глумицата која се смета за една од најубавите жени во светот неможеме да се препознаеме во “домашно “ издание, подуена и без шминка.

Мила Кунис, која магазинот “Esquire” ја прогласи за најсексипилна жена во светот и која се наоѓа на сите можни листи на најсекси жени во светот,

го покажа своето “право” лице кога подуена и без шминка решила да се прошета со својот дечко.

Папараците кои го следат секој чекор на парот, секако дека не ја пропуштија приликата да ја фотографираат глумицата во домашно светло, а колку овие фотографии ќе го загрозат нејзиниот имиџ на секс бомба, проценете сами.

Погледнете како Мила изгледа во најдобро светло па слободно споредете ја со најновите слики.

loading...
Loading...