Паника во Серија „А“ – Порно актерка спиела со Виери, Тони, Амбросини…

Loading...

Оваа порно актерка со објава на својот Твитер профил ја шокираше целата Италијанска Фудбалска Лига откако објави дека спиела со бројни фудбалски ѕвезди од оваа лига.

Леа Ди Лео тврди дека спиела со голем број на играчи од Серија А лигата, меѓу кои се Кристијан Виери, Лука Тони, Масимо Амбросини, Виченцо Јакинта, Симоне Инзаги, Марко Бориело и многу други.

Како што вели Леа ди Лео, сите други имиња ќе се појават во нејзината автобиографија, наводно издавачите на книгата би сакале да ги уценуваат фудбалерите.

Порно актерката вели дека фудбалерите биле најдобрите муштерии, имало многу, а како што вели и самата таа, тие биле најиздржливите поради својата добра форма.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...