10 предизвици за незаборавен секс

Loading...

 

10 Дена со 10 нови предизвици за жежок секс! Уживајте….

 

Предизвик број 10

Стави го кондомот на неговиот пенис со твојата уста.

Предизвик број 9

Не правете ништо друго само бакнувајте се над половината- на усните, ушите, вратот, брадавиците,рамениците итн – цели 30 минути.

Предизвик број 8

Облечи го твоето секси бикини, намачкај се со шлаг на твоето тело и дозволи да го излиже твоето тело…мммм вкусно.

Предизвик број 7

Пробајте додека се спремате за на работа да го напарвите тоа сосема голи. Така што мијте го своето лице, заби, направете појадок но се се облекувајте се додека не треба да излезете низ врата.

Предизвик број 6

Задоволете го орално додека паралелно лижете лижавче. Прво лижете го лижавчето потоа неговиот пенис и обратно.

Предизвик број 5

Говорете си секси зборови преку целиот ден, преку телефон, на пораки во живо секој пат кога ке се чувствувате запалено.

Предизвик број 4

Неговиот пенис нека пенетрира во вас додека седите на биро, маса …и пробајте да се гледате во очи.

Предизвик број 3

Изненадете го додека се тушира, и без да проговорите збор земете го неговиот пенис и ставете го во уста.

Предизвик број 2

Ставете лосион на неговите гради и стомак и почнете да го масирате со своите гради. Не престанувајте додека не се впие целиот лосион.

Предизвик број 1

Ставете крофна на неговиот пенис и пополека јадете ја додека целосно не го излудите.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани.  Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...