Сораја со ексклузивни фотографии од Хонг Конг за Пулс24

Loading...

Познатата старлета ни испрати фотографии од нејзиното деловно патување во Хонг Конг. Таа за Пулс24 изјави дека одлично си поминала и дека успеала да ги спои убавото и корисното. Сораја склучила договор за кампања за органска козметика за која ќе започне да работи во јануари 2013та година.

 „Од неколку девојки ме избраа мене, а што се однесува за хонорарот овој е еден од најдобрите“ – додаде Сораја.

И посакуваме на Сораја да склучи уште многу вакви договори и да продолжи со успесите.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани.  Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...