Македонски убавици: Катерина Стојановска

Пулс24.мк ви го претставува Македонскиот топ модел Катерина Стојановска.

Катерина својот најголем успех во кариерата го доживеа по објавувањето на видео записот Tonight на Марко Слаткаристика, видео во кое има главна улога. Во продолжение, уживајте во ексклузивната фотогалерија која ја подготвивме за Вас. 

Пронајдете не на следниве мрежи: