Линдзи Лохан се уште го демнее макс од The Wanted

Loading...

 

Линдзи Лохан беше забележана  пред неколку дена позади сцената на концертот на Џингл Бол во Филаделфија. Зошто? Затоа што Макс беше таму а сите ние знаеме дека Линдзи е опседната со Макс Џорџ, познат како ,,hot one”, во кого сите сме затрескани.

 

Колку да се знае, Џингл Бол е концерт само за 13 годишни, така што очигледно е дека Линдзи не е отидена таму да се дружи, туку да го демне Макс.

 

Минатонеделното апсење на Линдзи во ноќен клуб беше поради тоа што таа удри девојка која флертувала со Макс, додека таа толку го посакува само за себе. Не дека Макс би ја посетил Линдси во затвор, но тепачка во името на љубовта не е најлошото што можзе да се случи.

 

Подоцна Линдзи е забележана позади сцената, што веќе ја спомнавме погоре, како дели автограми. Веројатно првото рандеву со Макс помина толку катастрофално, па таа сака да се обиде пак. ,,Наздравје”за љубовта, демнењето и чудните мали заљубувања кои не водат до притвор!

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...