Фото: Накова се соблече

 

Познатата македонска старлета Александра Накова направи новогодишна фотосесија за телевизискиот магазин „Бекстејџ“. Мораме да признаеме дека таа изгледа прекрасно како и секогаш. Уживајте во нејзините последни фотографии.

 

 

Пронајдете не на следниве мрежи: