Секс совети од момците

Loading...

 

Неколку секс совети и идеи од машката популација.

 

1. ”Кога се наведувам да те бакнам, држи ми го задниот дел од главата со рака. Нежно е и секси”

2. ”Навлажни ги усните и заводливо кажи ми дека ме посакуваш”

3. ”Еднаш една поранешна девојка дојде во кревет во мокра прилепена за тело бела маичка. Глетката беше да ти падне вилицата”

4. ”Чурата се потпре на нејзиниот плакар и се наведна во doggi-style поза.  Дефинитивно ме запали”.

5. ”Мојата поранешна девојка додекамиеше садови знаеше да ја намокри маичката. Кога ќе здогледав брадавиците низ матријалот, морав да ги допрам”.

6. ”Кога ќе видам на жена како усните нежно и поминуваат низ шише пиво, секогаш помислувам на тоа како ме бакнува”.

7. ”Вашите момчињасекогаш ќе сакаат да одат на шопинг со вас ако им дозволите да влезат во соблекувалната додека пробувате облека-особено долна облека”

8. ”Дента кога добив големо унапредување на работа девојка ми кажа дека ќе ме задоволува орално цела вечер”

9. ”Некогаш кога си запалена, земи ги моите прсти и дозволи да те  почувствувам влажна. Машкиот мозок е програмиран да реагира на тоа во секое време”

10. ”Мојата вереница ќе легне на грб и ќе почне да се допира со нејзините прсти, како да мевика да и го истажувам телото”

11. ”Еднаш ми заѕвоне телефонот на работа, кога кренав ја слушнав  девојками како стенка и збори дека многу е добро коа се допираш себе си”

12. “Качи се на кревет и пробај да изгледаш невино, а потоа направи нешто екстремно валкано и секси. Девојка која изгледа невино а всушност е секи маче е сон на секој маж”

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...