Еднаш ку*ва – секогаш ку*ва

Loading...

Голи слики од Коко??…ништо чудно да видиме такво нешто во иднина.

Ајс T и Коко се повторно на насловнните страни бидејки раперот АП.9    наводно тврди дека има голи фотографии од Коко во кревет од нејзиниот настап како шоу девојка во Лас Вегас!

Ајс Т не беше ни малку задоволен кога ги виде сликите што појавија на интернет каде Коко се лигави со рап ѕвездата. Поранешната ѕвезда на реалното шоу се извини за она што таа го нарекува “несоодветно однесување”, но озборувањата продолжија понатаму.

Славннот рапер Ајс даде изјава за сликите на раперот и ѕвездата од реалното шоу:
“Ап.9 се фали дека има фотографии од него и Коко во приватна соба во Вегас, и дека во некои од нив таа е на кревет, сосема гола. Тој дели флаери за да го привлече вниманието на луѓето и за да ги продаде фотографиите. Токму поради тоа тврди дека тие фотографии се бесрамни и дека нешто многу повеќе се случило меѓу нив во ноќниот клуб “.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...