Ова ли е Мајли Сајрус – идолот на малдите? Фото

Loading...

Често пати бевме сведоци на поп ѕвезди, кои беа идоли на млади генерации, како полека се трансформираат во неугледни личности со многу пороци. Такви беа Бритни Спирс, Кристина Агилера и ред други. 

 

Но никој се нема трансформирано во толку неугледна личност како малата Хана Монтана, односно Мајли Сајрус.

Последните фотографии објавени од пејачката укажуваат на нејзиниот расипнички живот и недолично однесување. Ништо не остана од девојчето што беше идол на младата генерација. 

Погледнете и зошто:

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...