Џесика Симпсон повторно бремена!

Loading...

Навидум, невино како што може изгледа, оваа последна серија на фотографии од Џесика Симпсон прилично потврдеува дека таа го очекува своето второ дете, како што е соопштено.

 

Симпсон и вереникот Ерик Џонсон беа забележани во Калабасас, Калифорнија. Поради ладното време надвор, таа избра свој начин како да го скрие очигледното стомаче. Преголемиот џемпер и огромната торба се главните прикривачи, а веќе изгледа и како Џесика да вратила нешто од својата претходно изгубена тежина.

 

Прошлиот месец, „Us“ ја објавија сторијата дека Симпсон е повторно бремена, само шест месеци по раѓањето на ќеркичката Максвел. Немаше никаков одговор од неа. Таа само прати две објави на Твитер уште од денот на Благодарноста и допрва треба да ги потврди или негира овие гласини. Ова молчење го отсликува она што го видовме со првото бебе.

 

Се очекува од Симпсон да излезе во јавност кога ќе се чувствува најудобно.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...