Ријана го истетовира и задникот!

Loading...

Поп дивата Ријана е препознатлива по тоа што секогаш нејзините дела се единствени и неповторливи. Овој пат не изненади, таа ја покажа својата нова тетоважа на совршено обликуваниот задник.

Фотографијата осамна вчера на твитер профилот на Ријана. Ви се допаѓа?

loading...