Ријана во секси костим за капење

Loading...

Ријана знае како да изненади со бикините, па богами и со едноделните костими за капење.Пејачката на хитот „Diamonds“, ја покажа својата прекрасна фигура во светло зелениот едноделен костим, додека се релаксираше на терасата од нејзината вила во Барбадос на 21 декември.

Откако беше опкружена од своите фанови за време на божиќниот шопинг во својот роден град, Рири малку и се разголи.
 
Таа се сончаше во разголениот, со гол грб едноделен костим заедно со своја пријателка. Иако имаше гласини дека нејзиното поранешно момче Крис Браун ќе ја придружува на патувањето, Ријана сепак 18 декември пристигна сама.
„Мало разбушавување во петок навечер“, твитна таа минатата ноќ, заедно со фотографија од себе – полугола во кревет.
 Ријана знае како да изненади со бикините, па богами и с

loading...