Еволуцијата на Бритни Спирс низ годините

Бритни Спирс конечно се врати во форма и ги потсетува нејзините обожаватели и хејтери, колку добро изгледа се уште.

Сепак, таа успева да го балансира убавиот и удобниот изглед – прилично удобно.

 

„Јас понекогаш земам од оние огромни кутии со сјаеви за усни и лакови за нокти. Навистина користам само маскара, но и пудра, бидејќи имам мозолчиња“. Таа додаде и за својот вереник Џејсон Травик: „Мило ми е што него навистина не му пречи што седам во тренерки цело време“.

 

 

 

Проследете неколку секси фотографии од Бритни низ годините:

 

Пронајдете не на следниве мрежи: