Поздрав за корејската војна: Станија позира со три прста!

Loading...

Станија Добројевиќ не престанува да ја изненадува јавноста и фановите со многубројни твитови, а и фотографии кои се прилично шокантни. Дали Станија се замори од позирање во долен веш или станува збор за нешто друго, старлетата објави фотографија на која покажува три прста, како што кажа, ја поздравувала корејската војна.

Бринетата својата фотографија ја споделила на Твитер, а коментарите од нејзините фанови неуморно пристигаат. Дали вас ве изненади со интересите за историските настани?

loading...