Бар Рафаели во неодоливо секси издание!

Loading...

Супер моделот Бар Рафаели на своите фанови им подари несекојдневна фотосесија која остава без здив, а беше објавена на Твитер.

Во прилог на овие фотографии имате и ексклузивно божиќно видео. Убавата Бар шета по улиците на Њу Јорк, кој е преполн со божиќни украси. Секси баба-мразицата се соблекува дел по дел.

loading...