Погледнете го новото видео за „Љуби, љуби“

Loading...

Пред неколку дена премиерно ја слушнавме новата песна Љуби, љуби на Анабела Букве, Мирко Гавриќ и Жилета, а сега премиерно на Puls24 го гледате видео записот.

Видео записот е снимен во понеделникот во Белград, во еден клуб, а веќе денес ја доживува својата премиера. Спотот, како и на песната, се потпишува Мирако Продукција.

 

Погледнете го Љуби, љуби… Ви се допаѓа?

 

loading...