Како изгледа Роуз Мекгоен по сообраќајката

Loading...

Роуз Мекгоен имаше сообраќајка во 2007 година, кога една кола ја удри нејзината. Нејзините очила за сонце прснаа и се забија во нејзините образи и областа околу очите.

Роуз изјави: „Не сфатив дека сум повредена, се додека не си го допрев лицето со раката и осетив како ми се веат делови од кожата. Очилата ме пресекоа под очите. Само си реков себеси дека сум пресреќна што сум во ред“.

Еве неколку фотографии како изгледа сега Роуз и можеме да се сложиме дека изгледа навистина прекрасно. Хирурзите завршиле одлична работа, не би можело ни да ни падне на памет дека имала повреди на лицето.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...