Да, да! Ова е Шарлиз Терон!

Loading...

 

Момци, погледнете ја Шарлиз Терон. Ја гледате нејзината коса? Гледате колку е скратена? Бојата?

 

Веќе видовме како Шарлиз игледаше кога имаше прекрасна плава коса во Ноември, а сега можеме да видиме дека воопшто не ја загрижуваат оние на кои не им се допаѓа нејзината нова фризура – таа изгледа прекраснои се чувствува прекрасно.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

 

loading...