20 славни личности кои нема да ги најдете на Твитер

Loading...

Денеска сите се на Твитер. Но, колку и да е тешко да се поверува, да, има неколку од нив кои сеуште не се прикличени на Твитер.Можеби затоа што се трудат да задржат или скријат каква било информација за нивната приватност, или можеби затоа што едноставно не сакаат да го известуваат светот колку се денеска поспани… 

 

Како и да е, прилично е кул што за чудо, сепак има неколку приземјени популарни звезди, кои не сакаат постојано да досадуваат на социјалните мрежи. И секако, познатите кои не се на твитер, се оние кои имаат најдобри новости.

 

Тина Феј

Џон Стјуарт

Кејт Мидлтон

Принц Вилијам

 

Џорџ Клуни

Сандра Булок

Сиена Милер

Кејт Хадсон

 

Мила Кунис

Том Круз

Натали Портман

Бред Пит

 

Анџелина Џоли

Мадона

Пол Меккартни

Кејти Холмс

 

Џенифер Анистон

Рајан Рејнолдс

Блејк Лајвли

Роберт Патисон

loading...