Видео: Сигурни сте дека Меси не може без Чави и Иниеста?

Лионел Меси ги руши сите пропаганди околу неговиот квалитет а потполно ги става во незгодна позиција оние кои велат дека тој не би можел без Чави и Иниеста во тимот, сепак, неговата игра го докажува сосема спротивното.

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: