Кирстен Стујарт се обидела да го украде дечкото на Џенифер Анистон

Loading...

 

По гласините за нејзиното мамење со колегата од Твајлат, Тејлор Лотнер, навистина не можеше да испадне полошо за Кристен Стјуарт. Но, сега магазинот Стар неодамна даде нов извештај, инстистирајќи дека Кристен спрема игра за Џастин Терокс, момчето на Џенифер Анистон, непосредно пред Кристен да се смири со Роберт Патисон.

 

Сведок на наводната средба во Шато Мармонт рече дека Кристен: „..континуирано се смееше на шегите на Џастин и во еден момент дури и ја допре неговата рака. На некој начин беше изненадно да се види ова, но таа изгледаше доста опуштено“.

 

Кристен не си ја има можеби заслужено репутацијата на ангел, поради нејзиното изневерување на Роберт Патисон, но навистина ли пробува да го добие вереникот на Анистон? Затоа што, да се обидеш да го крадеш човекот на Анистон е прилично храбар потег кој доаѓа со навистина храбри последици –  само прашајте ја Анџелина Џоли. 

 

Дали очевидецот само погрешно ја сфатил размената на насмевки меѓу Кристен и Џастин или имало нешто повеќе, можеби никогаш нема да дознаеме. Но, ако ова е вистина, тогаш Кристен е навистина храбра девојка.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...