Џесика Алба покажа повеќе од што треба

Loading...

 

Џесика Алба беше во Њујорк минатата недела и обидувајќи се да го крене од земја релаксаторот покажа нешто повеќе од деколтето.

 

31-годишната мајка на две деца се обидувала да крене еден тежок релаксатор за ќерката Хевен, и имала проблем како да го стави во автомобилот.

 

Ова не е ништо чудно, повеќето мајки поминале низ слично искуство. Додека Џесика борела со релаксаторот, и се лизнала нејзината бела кошула и црниот градник изглегол на виделина како и нејзините гради. Ууупс…

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...