Погледнете го зимскиот спот на Жељко Самарџиќ

Loading...

Жељко Самарџиќ пред неколку дена ни ја претстави својата нова песна, а денеска и своето ново видео.

Пејачот на сите свои поддржувачи им овозможува бесплатно преземање на песната која го најавува неговиот нов албум, а спотот денес премиерата ја доживеа на Youtube.

 

Дали ви се допаѓа?

loading...