Милан слави Божиќ со Северина и Александар во Сплит

Loading...

Милан Поповиќ одлета во понеделникот со приватен авион за Сплит со цел да биде со синот Александар и Северина бидејќи не сакал да го пропушти првиот Божиќ со својот син.

Воедно, тоа е и изјава за големото смирување со Северина по бурниот развод во август.

 

– „Северина од Загреб отиде во Сплит за да го прослави Божиќ со мајка и и роднините, а за тоа го известила Милан“, тврди извор близок до парот.

 

Дали Северина конечно ќе попушти, или ќе остане со “камено срце“, ќе дознаеме сигурно за неколку дена.

loading...