Фото: Станија гола во новогодишно издание

Loading...

Српската старлета Станија повторно е актуелна благодарение на разголени фотографии. Во целата новогодишна атмосфера и еуфорија, таа не издржа па се сликаше полу гола, само во црвена танга со бели карнери. Дефинитивно една од најубавите Мразици на Балканот, зар не?

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...