Вака Џесика Симпсон објави дека е бремена

Loading...

Иако минатата недела ве известивме дека Џесика Симпсон сподели дека е по втор пат бремена, таа сега тоа го направи и официјално.

Откако неколку недели безуспешно го криеше стомакот, актерката и пејачката на Бадник,   објави фотографија на Твитер на која е нејзината ќерка Максвел Дру во песок, а пред неа е напишано “Големата сестра“.

 

Со оваа фотографија Џесика посака среќен Божиќ на сите, но и потврди дека Максвел наскоро ќе добие брат или сестра.

loading...