Борис Тадиќ во геј љубовен триаголник; Ги изгуби изборите поради клетва

Loading...

Борис Тадиќ, поранешниот претседател на Србија, ги изгуби последните избори поради тоа што еден негов пријател, кој е заљубен во него, фрлил црна магија поради невозвратената љубов, тврди балканскиот пророк – Клеопатра.

Познатата Клеопатра тврди дека ова е причината поради која Тадиќ ја изгуби власта и вели дека тој не ја злоупотребувал својата функција, односно народски кажано, не крадел! 

Таа исто така даде и осврт за тоа што ќе се случува во 2013 во Србија:

„Годината 2013 е во знакот на бројот 6, односно на ѓаволот. Злото во Србија допрва ќе пристигне!“

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...