Ким Кардашијан претерува со силиконските усни

Loading...

Се сеќавате на деновите кога Ким имаше многу тенки усни?

Со неколку инекции таа го смени изгледот на усните.

Мислите има нешто што е природно на оваа девојка?

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...