10 славни парови за кои не би верувале дека се уште се заедно

Loading...

Понекогаш, паровите кои најмногу сме мислеле или очекувале дека нема да истраат, се токму оние што издржуваат до самиот крај.

На сите нам, познати ни се оние т.н. перфектни парови кои се разведуваат по неколку години, месеци, па дури и недели, парови чии завшени бракови ги броиме во денови. А, тука се и оние борбени парови кои некако успеваат да се држат заедно во добро и во лошо, дури и повеќе од дваесет години.На сите нам, познати ни се оние т.н. перфектни парови кои се разведуваат по неколку години, месеци, па дури и недели, парови чии завшени бракови ги броиме во денови. А, тука се и оние борбени парови кои некако успеваат да се држат заедно во добро и во лошо, дури и повеќе од дваесет години.

Еве 10 двојки кои, иако неверојатно и шокантно, се уште се во брак!

1. Мелани Грифит и Антонио Бандерас

2. Хајди Монтаг и Спенсер Прет

3. Сара Мишел Гелер и Фреди Принц помладиот

4. Гвен Стефани и Гвин Росдејл

5. Дејвид и Викторија Бекам

5. Бил и Хилари Клинтон

6. Џон Бон Џови и Доротеа Харли

7. Боно и Алисон Стјуарт

9. Антони Вајнер и Ума Абедин

10. Дејвид Боуви и Иман

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...