Карло Бос доби македонски пасош (фото)

Loading...

Познатиот македонски порно актер, Карло Бос на својот Фејсбук профил се пофали дека конечно по неговата депортација од Италија во Македонија добил македонски пасош. 

„Од 2004-та година сум без македонски пасош, денес стигна. Благодарам на Македонија и кумановската полиција“, напиша Гоце Гиновски на неговиот Фејсбук статус.

Иако му е забрането да ја посетува Италија, следните пет години, сигурни сме дека Карло Бос со својот нов пасош ќе најде начин да се пробие на европскиот порнографски пазар кој е навистина развиен. 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...