Фото-галерија: Жешката Наталиа Сивиек

Loading...

Наталиа Сивиек е полски модел, ќе признаете, изгледа прекрасно, многумина ја споредуваат со Лариса Рикелме, па понекогаш ја нарекуваат „Полската Лариса“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...