Софија Вергара со нови секси слики

Loading...

 Актерката Софија Вергара, ѕвездата од тв серијата Modern Family, деновиве објави фотографии на нејзиниот твитер профил во секси провокативен костим за капење.

Познато е дека Софија не ја сака зимата и ладното време па овие денови таа се наоѓа во Мајами. Таа го прослави Божиќ со својот свршеник, мајка и останатиот дел од семејството.

40 годишната актерка е повеќе од очигледно дека внимавала на исхраната и за време на празниците бидејќи се уште изгледа совршено!

 

 

loading...